Centrum Medyczne Gabinter

Lekarz chirurg ortopeda i traumatolog: Kamil Kurczyński

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego związany z Kliniką Traumatologii i Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Tytuł specjalisty w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu ruchu uzyskał w 2017 roku. Od 2017 do 2020 zatrudniony na stanowisku starszego asystenta w Klinice Traumatologii i Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego. Następnie od 2020 do 2021 zatrudniony jak starszy asystent SPSK im.prof.Adama Grucy CMKP na oddziale Replantacyjno-Rekonstrukcyjnym gdzie pełniłem dyżury w ramach ogólnopolskiego serwisu replanatacyjnego.

Zajmuje się leczeniem operacyjnym i nieoperacyjnym choroby zwyrodnieniowej stawów biodrowych i kolanowych .Leczeniem operacyjnym złamań w obrębie kończyny górnej i dolnej. Leczeniem operacyjnym i nieoperacyjnym uszkodzeń ścięgien i mięśni.

Wykonywane zabiegi:

protezoplastyka całkowita stawu biodrowego,protezoplastyka całkowita stawu kolanowego ,protezoplastyka jednoprzedziałowa stawu kolanowego .Zabieg rewizyjne po protezoplastykach stawu ,

leczenie operacyjne złamań w obrębie kończyny górnej i dolnej.

Iniekcje dostawowe ( kwasu hialuronowego ,osocza bogatopłytkowego).

Leczenie takich chorób jak „łokieć tenisisty” „łokieć golfisty” ,choroby de Quervaina,palec zatrzaskujący,zespół cieśni nadgarstka,zapalenie rozcięgna podeszwowego,zapalenie kaletki stawu łokciowego,kolanowego.

Uczestnik licznych zagranicznych i krajowych kursów i konferencji. Autor wielu wystąpień i publikacji naukowych .